Nasze gilotyny: |  Smart 699zł |  Smart.XL 799zł |  Smart.MAX  1055zł |    Trwa promocja "Taniej bez VAT!" - zobacz pełną ofertę!        

Gilotyna Smart.MAX   1055zł

Największa gilotyna do styropianu!
Gilotyna Smart.MAX jest powiększoną wersją gilotyny Smart.XL. Posiada te same funkcje co gilotyna Smart.XL, ale ma większą powierzchnie cięcia.
Jej całkowita szerokość wynosi 150cm i pozwala przecinać płyty o maksymalnej długości 138cm! Idelanie nadaje się do płyt typu XPS i STYRODUR.

Zamów teraz

Parametry techniczne:
 • Szerokość ciętego materiału: 113cm
 • Wysokość ciętego materiału: 35cm
 • Szerokość urządzenia: 35cm
 • Dodatkowa opcja cięcia z grubości
 • Największa powierzchnia cięcia wynosząca 138cm!
 • Przeznaczona do płyt XPS i STYRODUR
 • Długość urządzenia: 125cm
 • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna
 • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.
 • Urządzenie zasilane jest dedykowanym, bezpiecznym transformatorem, oferującym napięcie 24V o mocy 160VA.
 • Waga: ok. 10kg
 • W komplecie dwa zapasowe druty.

 

Gilotyna Smart.MAX

Jak każda z naszych gilotyn, jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów - doskonałe i niezawodne urządzenie w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

 

 

Gilotyny Smart.MAX posiadają blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu płyty MULTIPLEX uzyskaliśmy mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności, a frezowany w blacie otwór chwytowy, dokładnie w środku ciężkości, ułatwia transport i przenoszenie.
 

Gilotyna Smart.MAX przeznaczona jest do największych płyt styropianowych typu XPS i STYRODUR

Gilotyna Smart.MAX w odróznieniu do tańszego modelu Smart posiada opcję cięcia płyt z grubości. Służą do tego dodatkowe boczne pokrętła blokujące ramkę w pionie na wymaganej przez użytkownika wysokości.

 

Przetnij najgrubszy styropian!
Prezentowana gilotyna jest jedną z niewielu na rynku, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale można także ustawić urządzenie pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Urządzenie wykonuje cięcia z długości, szerokości, na ukos i pod kątem. Można przy jego pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

 

Gilotyna SMART.MAX w odróżnieniu do pozostałych pozwala na przecinanie najwiekszych płyt spienionego polistyrenu. Jednak przede wszystkim, tak jak i pozostałe gilotyny, służy do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, fundamentów i dachów, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia. Po skończonej pracy urządzenie składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją urządzenia co ułatwia transport i przechowywanie.

 

 

Gilotyna SMART.MAX przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie ciąć styropian, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

 
 

Cięcie skosów i prostopadłe:
Najczęściej wykonywane są docięcia prostopadłe, ale urządzenie może docinac również skosy. Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy ustalać kąt dla cięcia w skos, natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę z urządzeniem bez angażowania rąk.

 

 

Cięcie w klin:
Ramę urządzenia można ustawić według potrzeby, aby ściąć płytę w klinie, przydatnym szczególnie przy układaniu styropianu pod skośnym dachem. Natomiast dzięki zastosowaniu przemyślanego systemu napinania drutu z odpowiednią sprężyną drut zachowuje mocny naciąg, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

 

 

Cięcie płyt z grubości i wykonywanie wcięć:
Dzięki dodatkowym blokadom ramki umieszczonych po bokach prowadnic gilotyna Smart.MAX pozwala przecinać całe płyty styropianowe po grubości. Np z jednej płyty 20cm możemy stworzyć dwie po 10cm, oraz dowolne inne kombinacje.
Można również wykonywać wcięcia i frezy.

 
Nieduża waga:
bo tylko 10kg daje sporą mobilność i pozwala korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie wymaga zewnętrznych transformatorów.

 

 

Pewna wysyłka:
Każde urządzenie wysyłamy zapakowane w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. W zestawie znajduje się instrukcja i 2 zapasowe druty.

 

Zobacz film jak działają nasze gilotyny
(na przykładzie modleu Smart.XL)

 

 

Promocyjna cena na sezon dociepleń:
"Taniej bez VAT!"

Gilotyna Smart.MAX za 1055zł!
(stara cena z VAT bez promocji: 1155zł)


Taniej nie znajdziesz urządzenia w takiej klasie!
Promocja "Taniej bez VAT" trwa do wyczerpania
limitu zwolnienia. Spiesz się!

Zamów teraz
z dostawą na jutro*
lub zadzwoń: 537 300 424

*Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia (dni robocze). Gilotyna jest u Ciebie w dniu następnym.
Koszt wysyłki to 26zł,
Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.