Nasze gilotyny: |  Smart 699zł |  Smart.XL 799zł |  Smart.MAX  1055zł |    Trwa promocja "Taniej bez VAT!" - zobacz pełną ofertę!        

Gilotyna Smart.XL   799zł

Jesteśmy producentem urządzeń do cięcia styropianu, stosowanego w systemach dociepleń budynków, funadamentów, dachów i w każdej innej dziedzinie, w której istnieje potrzeba szybkiego i dokładnego przecinania każdego rodzaju spienionego polistyrenu. Poznaj nasze produkty; tutaj prezentujemy najbardziej optymalną, Gilotynę Smart.XL.

Zamów teraz

Parametry techniczne:
  • Szerokość ciętego materiału: 113cm
  • Wysokość ciętego materiału: 35cm
  • Szerokość urządzenia: 35cm
  • Dodatkowa opcja cięcia z grubości
  • Długość urządzenia: 125cm
  • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna
  • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.
  • Urządzenie zasilane jest dedykowanym, bezpiecznym transformatorem, oferującym napięcie 24V o mocy 160VA.
  • Waga: ok. 9kg
  • W komplecie dwa zapasowe druty.

 

Gilotyna Smart.XL

Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

 

 

Gilotyny Smart.XL posiadają blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu płyty MULTIPLEX uzyskaliśmy mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności, a frezowany w blacie otwór chwytowy, dokładnie w środku ciężkości, ułatwia transport i przenoszenie.
 

Gilotyna Smart.XL w odróznieniu do tańszego modelu Smart posiada opcję cięcia płyt z grubości. Służą do tego dodatkowe boczne pokrętła blokujące ramkę w pionie na wymaganej przez użytkownika wysokości.

 

Przetnij najgrubszy styropian!
Prezentowana gilotyna jest jedną z niewielu na rynku, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale można także ustawić urządzenie pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Urządzenie wykonuje cięcia z długości, szerokości, na ukos i pod kątem. Można przy jego pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

 

Gilotyna SMART.XL służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia. Po skończonej pracy urządzenie składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją urządzenia co ułatwia transport i przechowywanie.

 

 

Gilotyna SMART.XL przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie ciąć styropian, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

 
 

Cięcie skosów i prostopadłe:
Najczęściej wykonywane są docięcia prostopadłe, ale urządzenie może docinac również skosy. Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy ustalać kąt dla cięcia w skos, natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę z urządzeniem bez angażowania rąk.

 

 

Cięcie w klin:
Ramę urządzenia można ustawić według potrzeby, aby ściąć płytę w klinie, przydatnym szczególnie przy układaniu styropianu pod skośnym dachem. Natomiast dzięki zastosowaniu przemyślanego systemu napinania drutu z odpowiednią sprężyną drut zachowuje mocny naciąg, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

 

 

Cięcie płyt z grubości i wykonywanie wcięć:
Dzięki dodatkowym blokadom ramki umieszczonych po bokach prowadnic gilotyna Smart.XL pozwala przecinać całe płyty styropianowe po grubości. Np z jednej płyty 20cm możemy stworzyć dwie po 10cm, oraz dowolne inne kombinacje.
Można również wykonywać wcięcia i frezy.

 
Nieduża waga:
bo tylko 9kg daje sporą mobilność i pozwala korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie wymaga zewnętrznych transformatorów.

 

 

Pewna wysyłka:
Każde urządzenie wysyłamy zapakowane w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. W zestawie znajduje się instrukcja i 2 zapasowe druty.

 

Zobacz film jak działa gilotyna Smart.XL

 

 

Promocyjna cena na sezon dociepleń:
"Taniej bez VAT!"

Gilotyna Smart.XL za 799zł!
(stara cena z VAT bez promocji: 899zł)


Taniej nie znajdziesz urządzenia w takiej klasie!
Promocja "Taniej bez VAT" trwa do wyczerpania
limitu zwolnienia. Spiesz się!

Zamów teraz
z dostawą na jutro*
lub zadzwoń: 537 300 424

*Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia (dni robocze). Gilotyna jest u Ciebie w dniu następnym.
Koszt wysyłki to 26zł,
Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.