Urządzenie do cięcia styropianu

Model Smart.XL to Maszyna do cięcia styropianu o grubości do 35cm, posiadająca możliwość przecinania płyt styropianowych z grubości. Jest to maszynka do styropianu o największej grubości w najniższej cenie. Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie do cięcia styropianu w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

Możesz kupić taniej bez VAT, lub z pełnym VAT - wybierz ofertę:

Gilotyna do styropianu Smart.XL
  w promocji "Taniej bez VAT" za 799zł

Gilotyna do styropianu Smart.XL
  z pełnym VAT za 899zł (730zł netto)

gilotyna smart.xl

Poniżej opisujemy urządzenie do cięcia styropianu:

Maszyna do cięcia styropianu

Gilotyna do styropianu typu Smart.XL posiada blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu twardej płyty uzyskaliśmy mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności. Prezentowana Maszyna do cięcia styropianu posiada frezowane w blacie otwory chwytowe, dokładnie w środku ciężkości, które ułatwią transport i przenoszenie.

gładki blat gilotyny smart

Przetnij najgrubszy styropian!

Prezentowane urządzenie do cięcia styropianu jest jednym z niewielu na rynku, które jest w stanie wykonać cięcie styropianu o grubości do 35cm! Coraz bardziej rygorystyczne normy ociepleń sprawiają, że inwestorzy często wybierają bardzo gruby styropian. Gilotyna do styropianu Smart.XL radzi sobie z każdym rodzajem styropianu. Często ktoś zadaje pytanie, czy ta maszynka do cięcia styropianu przecina również styropian grafitowy? Odpowiadamy półżartem, że ta Gilotyna do styropianu nie widzi różnicy. Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale można także ustawić urządzenie do cięcia styropianu pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Urządzenie do cięcia styropianu wykonuje cięcie styropianu z długości, szerokości, z grubości, na ukos i pod kątem. Można przy jej pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

gilotyna smart.xl

Gilotyna do styropianu Smart.XL

Model Smart.XL służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania tego urządzenia do cięcia styropianu. Po skończonej pracy maszyna do cięcia styropianu składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją, dzięki czemu gilotyna do styropianu składa się optymalnie, co ułatwia transport i przechowywanie.

maszyna do styropianu

Profesjonalna gilotyna do styropianu

Model Smart.XL przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie wykonać cięcie styropianu, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

wcięcia i frezy

Cięcie styropianu w skos i prostopadle:

Cięcie płyty w skos odbywa się równie łatwo jak w przypadku cięcia prostopadłego. Dla przecinania w skos należy zmienić kat nachylenia ramy tnącej w takim zakresie, w jakim będzie to potrzebne do wykonania cięcia płyty.

cięcie w skos

Cięcie styropianu w klin:

Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy także ustalać kąt dla cięcia po skosie w tzw "klin", natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę urządzenia bez angażowania rąk.

cięcie w klin

Wykonywanie cięcia styropianu z grubości:

Gilotyna do styropianu Smart.XL posiada opcje blokowania ramy tnącej na dowolnej wysokości, co pozwala na cięcie styropianu poziomo z grubości. Opcja bardzo przydatna, gdy zachodzi potrzeba odcięcia cienkiej warstwy krzywej płyty, która nie nadaje się do ułożenia na ścianie. Dzięki odcięciu cienkiego plasterka płyta otrzymuje nową, równą powierzchnię. Można również stosować dowolne kombinacje cięcia z grubości, również dla cięcia płyt ze spadkiem.

cięcie z grubości

Gilotyna "Smart" to lepszy naciąg drutu:
Przepływający przez kanthalowy drut tnący prąd elektryczny powoduje jego nagrzewanie, ale również jednoczesne rozszerzanie metalu, skutkujące zmianą długości drutu. Rozgrzany drut staje się zatem dłuższy. Dzięki zastosowaniu przemyślanego systemu napinania drutu z długą i przez to mocną sprężyną, która oferuje bardzo długi zakres kompensacji drut zachowuje mocny naciąg, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

naciąg drutu

Kompaktowa budowa Gilotyny "Smart"

Pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do pracy, a nieduża waga, bo tylko 9kg pozwala na dużą mobilność i umożliwia korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie trzeba rozkładać i rozwijać dodatkowych kabli i zewnętrznych transformatorów. Transformator wyposażony jest dodatkowo w bezpiecznik, chroniący go przed zwarciem i przeciążeniami.
kompaktowa budowa

Każde urządzenie pakujemy pewnie

Nasze urządzenie do cięcia styropianu wysyłamy zapakowane w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. Zamówienia złożone do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia kurierem DPD. Koszt wysyłki to zawsze 26zł. Następnego dnia Gilotyna jest u Ciebie - Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.wysyłka w mocnym kartonie

Parametry techniczne gilotyny do styropianu Smart

  • Szerokość ciętego materiału: 113cm
  • Wysokość ciętego materiału: 35cm
  • Szerokość urządzenia: 35cm
  • Długość urządzenia: 125cm
  • Możliwość cięcia płyt z grubości
  • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna
  • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.
  • Urządzenie zasilane jest dedykowanym, bezpiecznym transformatorem, oferującym napięcie 24V o mocy 160VA.
  • Waga: ok. 9kg
  • W komplecie dwa zapasowe druty.

Możesz kupić taniej bez VAT, lub z pełnym VAT - wybierz ofertę:

Gilotyna do styropianu Smart.XL
  w promocji "Taniej bez VAT" za 799zł

Gilotyna do styropianu Smart.XL
  z pełnym VAT za 899zł (730zł netto)