Styroprzecinarka, Gilotyna do cięcia styropianu Smart.XL - model roku 2020

Długo oczekiwana, od dawna zapowiadana, najnowsza gilotyna Smart.XL, model roku 2020.
Urządzenie zostało przeprojektowane prawie od nowa, a wszystkie elementy produkowane są w nowym designie, na nowej maszynie CNC - bardziej precyzyjnie, bardziej dokładne i bardziej estetyczne. Zmieniliśmy system napinania drutu na bardziej innowacyjny. Dodaliśmy włącznik na górze ramy tnącej, dla lepszej wygody pracy, a blat roboczy zyskał nowocześniejszy wygląd. Zmieniliśmy jednostkę zasilania na nowocześniejszy, wydajniejszy i bardziej niezawodny transformator impulsowy. Nowa gilotyna Smart.XL to nowy, lepszy standard.

Gilotyna do styropianu Smart.XL to Maszyna do cięcia styropianu o grubości do 35cm, posiadająca możliwość przecinania płyt styropianowych z grubości. Jest to maszynka do styropianu o największej grubości w najniższej cenie. Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie do cięcia styropianu w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

Zamów gilotyne do stryropianu

gilotyna smart.xl

Poniżej opisujemy urządzenie do cięcia styropianu:

Maszyna do cięcia styropianu - najnowszy model na rok 2020

Gilotyna do styropianu typu Smart.XL posiada blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu twardej płyty uzyskaliśmy mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności. Prezentowana Maszyna do cięcia styropianu posiada frezowane w blacie otwory chwytowe, dokładnie w środku ciężkości, które ułatwią transport i przenoszenie.

gładki blat gilotyny smart

Przetnij najgrubszy styropian!

Prezentowane urządzenie do cięcia styropianu jest jednym z niewielu na rynku, które jest w stanie wykonać cięcie styropianu o grubości do 35cm! Coraz bardziej rygorystyczne normy ociepleń sprawiają, że inwestorzy często wybierają bardzo gruby styropian. Gilotyna do styropianu Smart.XL radzi sobie z każdym rodzajem styropianu. Często ktoś zadaje pytanie, czy ta maszynka do cięcia styropianu przecina również styropian grafitowy? Odpowiadamy półżartem, że ta Gilotyna do styropianu nie widzi różnicy. Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale można także ustawić urządzenie do cięcia styropianu pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Urządzenie do cięcia styropianu wykonuje cięcie styropianu z długości, szerokości, z grubości, na ukos i pod kątem. Można przy jej pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

gilotyna smart.xl

smart xl cad

Wysokiej jakości detale, produkowane na własnych maszynach CNC

Nasza Gilotyna do styropianu w odróżnieniu do innych "tanich" produktów nie jest produkowana z gotowych części kupionych w markecie budowlanym. Wszystkie elementy i części naszego urządzenia wykonujemy sami, na własnych maszynach CNC.

Smart.xl

detale cnc

Autorski system napinania drutu:

Przepływający przez kanthalowy drut tnący prąd elektryczny powoduje jego nagrzewanie z jednoczesnym zwiększeniem jego długości. Rozgrzany drut musi być zatem nieustanie naciągnięty. Nasze urządzenie do cięcia styropianu posiada oryginalny, autorski system napinania drutu z długą i mocną sprężyną, która oferuje bardzo długi zakres kompensacji, zachowując mocny naciąg drutu, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

naciag drutu

Włącznik zasilania drutu umieszczony na ramie urządzenia.

Dla lepszej wygody pracy włącznik grzania drutu został umieszczony na górnym profilu ramy tnącej. Po włączeniu można prowadzić przecinanie styropianu bez dodatkowego angażowania rąk.

włącznik drutu

Gilotyna do styropianu Smart.XL

Model Smart.XL służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania tego urządzenia do cięcia styropianu. Po skończonej pracy maszyna do cięcia styropianu składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją, dzięki czemu gilotyna do styropianu składa się optymalnie, co ułatwia transport i przechowywanie.

maszyna do styropianu

ciecie pionowe

Profesjonalna gilotyna do styropianu

Model Smart.XL przeznaczony jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie wykonać cięcie styropianu, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

wcięcia i frezy

Cięcie styropianu w skos i prostopadle:

Cięcie płyty w skos odbywa się równie łatwo jak w przypadku cięcia prostopadłego. Dla przecinania w skos należy zmienić kat nachylenia ramy tnącej w takim zakresie, w jakim będzie to potrzebne do wykonania cięcia płyty.

cięcie w skos

Cięcie styropianu w klin:

Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy także ustalać kąt dla cięcia po skosie w tzw "klin", natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę urządzenia bez angażowania rąk.

cięcie w klin

Wykonywanie cięcia styropianu z grubości:

Gilotyna do styropianu Smart.XL posiada opcje blokowania ramy tnącej na dowolnej wysokości, co pozwala na cięcie styropianu poziomo z grubości. Opcja bardzo przydatna, gdy zachodzi potrzeba odcięcia cienkiej warstwy krzywej płyty, która nie nadaje się do ułożenia na ścianie. Dzięki odcięciu cienkiego plasterka płyta otrzymuje nową, równą powierzchnię. Można również stosować dowolne kombinacje cięcia z grubości, również dla cięcia płyt ze spadkiem.

cięcie z grubości

Kompaktowa budowa Gilotyny do styropianu

Konstrukcja naszego urządzenia do cięcia styropianu  pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do pracy, a nieduża waga, bo tylko 8kg pozwala na dużą mobilność i umożliwia korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie trzeba rozkładać i rozwijać dodatkowych kabli i zewnętrznych transformatorów. Nowoczesny transformator impulsowy wyposażony jest w zabezpieczenia, chroniące go przed zwarciem i przeciążeniami.

kompaktowa budowa

Każde urządzenie pakujemy pewnie

Każda maszyna do cięcia styropianu jest pakowana w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. W komplecie z gilotyną do styropianu znajduje się transformator impulsowy, dwa zapasowe druty oraz instrukcja obsługi.

Zamówienia złożone do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia kurierem DPD. Koszt wysyłki to zawsze 26zł. Następnego dnia Gilotyna jest u Ciebie -  Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.

komplet do wysyłki1

komplet do wysyłki 2

wysyłka w mocnym kartonie

Parametry techniczne gilotyny do styropianu Smart

  • Szerokość ciętego materiału: 113cm
  • Wysokość ciętego materiału: 35cm
  • Szerokość urządzenia: 35cm
  • Długość urządzenia: 125cm
  • Możliwość cięcia płyt z grubości
  • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna
  • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.
  • Urządzenie zasilane jest nowoczesnym transformatorem impulsowym, oferującym napięcie 24V o mocy 150VA.
  • Waga: ok. 8kg
  • W komplecie zapasowy drut.

Zamów gilotyne do stryropianu

Maszyna do cięcia styropianu Smart.XL jest niezastąpiona w podczas wykonywania ociepleń budynków i związanego z tym cięcia styropianu. Atuty naszego urządzenia docenia zdobyte grono klientów. Wiele osób twierdzi, że na dzień dzisiejszy nie ma równie dobrego urządzenia w tak atrakcyjnej cenie.  My jako konstruktorzy zrobiliśmy wszystko, by pojawił się produkt opracowany i skonstruowany na podstawie poznanych potrzeb. Urządzenie do cięcia styropianu, Maszyna do cięcia styropianu Smart jest już sprawdzonym urządzeniem, który zyskał już uznanie klientów. Uważa się, że Urządzenia do cięcia styropianu Smart, są najczęściej wybierane z pośród wszystkich ofert, bowiem są bardzo dobre i odpowiednio tanie. Wszakże cięcie styropianu dotyczy niemal każdego budowlańca, dlatego sprawiamy, by było ono proste, przyjemne i nie wiązało się z wysoką ceną. Dlatego powstała Maszyna do cięcia styropianu Smart, która idealnie nadaje się do cięcia styropianu, a opinie zebrane przez 7 lat dowodzą, że nasza gilotyna do styropianu jest doskonalsza w porównaniu do innych, podobnych urządzeń. Zatem teraz cięcie styropianu staje się bardziej nowoczesne, co nie umknie uwadze wykonawców. Nasze gilotyny do cięcia styropianu są jednymi z najczęściej wybieranych produktów w spotykanym asortymencie i obecnie polecamy je wszystkim, dla których ważne są innowacje w połączeniu z najlepszą ceną. Od dawna wiadomo, że niezawodność produktów ma duże znaczenie, bo ludzie użalają się na kiepską jakość sprzedawanych samoróbek, i chińskich wynalazków. Nasze urządzenia do cięcia styropianu wyznaczają nowy trend, bo są całkiem nową technologią, o czym świadczy niesłabnąca popularność naszych produktów stworzonych przez ostatnie lata. Mamy nadzieję, że Gilotyna do cięcia styropianu Smart sprosta Twoim oczekiwaniom, a co więcej będzie użyteczna na długo.