Gilotyna do cięcia styropianu Smart.MAX to przecinarka do największych płyt styropianowych typu XPS i STYRODUR i grubości do 35cm, posiadająca możliwość przecinania z grubości. Jest to maszyna do największego i najgrubszego styropianu w najniższej cenie. Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

Zamów teraz z dostawą na jutro!

gilotyna smart.max

Poniżej przedstawiona została charakterystyka urządzenia:

Gilotyna typu Smart.MAX posiada największy blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu twardej płyty uzyskaliśmy mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności, a frezowane w blacie otwory chwytowe, dokładnie w środku ciężkości, ułatwią transport i przenoszenie.

gładki blat gilotyny smart

Przetnij najgrubszy styropian!
Prezentowana gilotyna jest jedną z niewielu na rynku, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Coraz bardziej rygorystyczne normy ociepleń sprawiają, że inwestorzy często wybierają bardzo gruby styropian. Gilotyna Smart.XL radzi sobie z każdym rodzajem styropianu. Często ktoś zadaje pytanie, czy przecina również styropian grafitowy? Odpowiadamy półżartem, że dla tej Gilotyny kolor styropianu nie ma żadnego znaczenia. Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale można także ustawić urządzenie pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Urządzenie wykonuje cięcia z długości, szerokości, z grubości, na ukos i pod kątem. Można przy jej pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

gilotyna smart.xl

Gilotyna typu Smart.MAX służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia. Po skończonej pracy urządzenie składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją urządzenia co ułatwia transport i przechowywanie.

maszyna do styropianu

Gilotyna typu Smart.MAX przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie ciąć największe płyty typu XPS i STYRODUR, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

gilotyna smart.max

Cięcie w skos prostopadłe:
Cięcie płyty w skos odbywa się równie łatwo jak w przypadku cięcia prostopadłego. Dla przecinania w skos należy zmienić kat nachylenia ramy tnącej w takim zakresie, w jakim będzie to potrzebne do wykonania cięcia płyty.

cięcie w skos

Cięcie w klin:
Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy także ustalać kąt dla cięcia po skosie w tzw "klin", natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę urządzenia bez angażowania rąk.

cięcie w klin

Przecinanie całych płyt z grubości:
Gilotyna Smart.MAX posiada opcje blokowania ramy tnącej na dowolnej wysokości, co pozwala na przecinanie płyt poziomo z grubości. Opcja bardzo przydatna, gdy zachodzi potrzeba odcięcia cienkiej warstwy krzywej płyty, która nie nadaje się do ułożenia na ścianie. Dzięki odcięciu cienkiego plasterka płyta otrzymuje nową, równą powierzchnię. Można również stosować dowolne kombinacje cięcia z grubości, również dla cięcia płyt ze spadkiem.

cięcie z grubości

Lepszy naciąg drutu:
Przepływający przez kanthalowy drut tnący prąd elektryczny powoduje jego nagrzewanie, ale również jednoczesne rozszerzanie metalu, skutkujące zmianą długości drutu. Rozgrzany drut staje się zatem dłuższy. Dzięki zastosowaniu przemyślanego systemu napinania drutu z długą i przez to mocną sprężyną, która oferuje bardzo długi zakres kompensacji drut zachowuje mocny naciąg, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

naciąg drutu

Kompaktowa budowa pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do pracy, a nieduża waga, bo tylko 10kg pozwala na dużą mobilność i umożliwia korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie trzeba rozkładać i rozwijać dodatkowych kabli i zewnętrznych transformatorów. Transformator wyposażony jest dodatkowo w bezpiecznik, chroniący go przed zwarciem i przeciążeniami.
kompaktowa budowa

Każde urządzenie wysyłamy zapakowane w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. Zamówienia złożone do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia kurierem DPD. Koszt wysyłki to zawsze 26zł. Następnego dnia Gilotyna jest u Ciebie - Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.wysyłka w mocnym kartonie

Parametry techniczne gilotyny do styropianu Smart

 • Szerokość ciętego materiału: 138cm
 • Wysokość ciętego materiału: 35cm
 • Szerokość urządzenia: 35cm
 • Długość urządzenia: 150cm
 • Możliwość cięcia płyt z grubości
 • Dedykowana do największych płyt typu XPS i STYRODUR
 • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna
 • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.
 • Urządzenie zasilane jest dedykowanym, bezpiecznym transformatorem, oferującym napięcie 24V o mocy 160VA.
 • Waga: ok. 10kg
 • W komplecie dwa zapasowe druty.

Zamów teraz z dostawą na jutro!