Gilotyna do cięcia styropianu Smart.Max - model roku 2020

Długo oczekiwana, od dawna zapowiadana, najnowsza gilotyna Smart.Max, model roku 2020.
Urządzenie zostało przeprojektowane prawie od nowa, a wszystkie elementy produkowane są w nowym designie, na nowej maszynie CNC - bardziej precyzyjnie, bardziej dokładne i bardziej estetyczne. Zmieniliśmy system napinania drutu na bardziej innowacyjny. Dodaliśmy włącznik na górze ramy tnącej, dla lepszej wygody pracy, a blat roboczy zyskał nowocześniejszy wygląd. Zmieniliśmy jednostkę zasilania na nowocześniejszy, wydajniejszy i bardziej niezawodny transformator impulsowy. Nowa gilotyna Smart.Max to nowy, lepszy standard.

Gilotyna do cięcia styropianu Smart.MAX to przecinarka do największych płyt styropianowych typu XPS i STYRODUR i grubości do 35cm, posiadająca możliwość przecinania z grubości. Jest to maszyna do największego i najgrubszego styropianu w najniższej cenie. Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

Zamów gilotyne do stryropianu

gilotyna smart.max

Poniżej przedstawiona została charakterystyka urządzenia:

Gilotyna typu Smart.MAX posiada największy blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu twardej płyty uzyskaliśmy mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności, a frezowane w blacie otwory chwytowe, dokładnie w środku ciężkości, ułatwią transport i przenoszenie.

gładki blat gilotyny smart

Przetnij najgrubszy styropian!
Prezentowana gilotyna jest jedną z niewielu na rynku, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Coraz bardziej rygorystyczne normy ociepleń sprawiają, że inwestorzy często wybierają bardzo gruby styropian. Gilotyna Smart.XL radzi sobie z każdym rodzajem styropianu. Często ktoś zadaje pytanie, czy przecina również styropian grafitowy? Odpowiadamy półżartem, że dla tej Gilotyny kolor styropianu nie ma żadnego znaczenia. Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale można także ustawić urządzenie pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Urządzenie wykonuje cięcia z długości, szerokości, z grubości, na ukos i pod kątem. Można przy jej pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

gilotyna smart.xl

Wysokiej jakości detale, produkowane na własnych maszynach CNC

Nasza Gilotyna do styropianu w odróżnieniu do innych "tanich" produktów nie jest produkowana z gotowych części kupionych w markecie budowlanym. Wszystkie elementy i części naszego urządzenia wykonujemy sami, na własnych maszynach CNC.

jakosc

detale cnc

Włącznik zasilania drutu umieszczony na ramie urządzenia.

Dla lepszej wygody pracy włącznik grzania drutu został umieszczony na górnym profilu ramy tnącej. Po włączeniu można prowadzić przecinanie styropianu bez dodatkowego angażowania rąk.

włącznik drutu

Gilotyna typu Smart.MAX służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia. Po skończonej pracy urządzenie składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją urządzenia co ułatwia transport i przechowywanie. (zdjęcie przedstawia starszy model)

maszyna do styropianu

Gilotyna typu Smart.MAX przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie ciąć największe płyty typu XPS i STYRODUR, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.
(zdjęcie przedstawia starszy model)

gilotyna smart.max

Cięcie w skos prostopadłe:
Cięcie płyty w skos odbywa się równie łatwo jak w przypadku cięcia prostopadłego. Dla przecinania w skos należy zmienić kat nachylenia ramy tnącej w takim zakresie, w jakim będzie to potrzebne do wykonania cięcia płyty.

cięcie w skos

Cięcie w klin:
Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy także ustalać kąt dla cięcia po skosie w tzw "klin", natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę urządzenia bez angażowania rąk.

cięcie w klin

Przecinanie całych płyt z grubości:
Gilotyna Smart.MAX posiada opcje blokowania ramy tnącej na dowolnej wysokości, co pozwala na przecinanie płyt poziomo z grubości. Opcja bardzo przydatna, gdy zachodzi potrzeba odcięcia cienkiej warstwy krzywej płyty, która nie nadaje się do ułożenia na ścianie. Dzięki odcięciu cienkiego plasterka płyta otrzymuje nową, równą powierzchnię. Można również stosować dowolne kombinacje cięcia z grubości, również dla cięcia płyt ze spadkiem.

cięcie z grubości

Autorski system napinania drutu:

Przepływający przez kanthalowy drut tnący prąd elektryczny powoduje jego nagrzewanie z jednoczesnym zwiększeniem jego długości. Rozgrzany drut musi być zatem nieustanie naciągnięty. Nasze urządzenie do cięcia styropianu posiada oryginalny, autorski system napinania drutu z długą i mocną sprężyną, która oferuje bardzo długi zakres kompensacji, zachowując mocny naciąg drutu, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

naciąg drutu

Kompaktowa budowa pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do pracy, a nieduża waga, bo tylko 10kg pozwala na dużą mobilność i umożliwia korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie trzeba rozkładać i rozwijać dodatkowych kabli i zewnętrznych transformatorów. Transformator wyposażony jest dodatkowo w bezpiecznik, chroniący go przed zwarciem i przeciążeniami.
kompaktowa budowa

Każde urządzenie wysyłamy zapakowane w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. Zamówienia złożone do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia kurierem DPD. Koszt wysyłki to zawsze 26zł. Następnego dnia Gilotyna jest u Ciebie - Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.wysyłka w mocnym kartonie

Parametry techniczne gilotyny do styropianu Smart

 • Szerokość ciętego materiału: 138cm
 • Wysokość ciętego materiału: 35cm
 • Szerokość urządzenia: 35cm
 • Długość urządzenia: 150cm
 • Możliwość cięcia płyt z grubości
 • Dedykowana do największych płyt typu XPS i STYRODUR
 • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna
 • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.
 • Urządzenie zasilane jest nowoczesnym transformatorem impulsowym, oferującym napięcie 24V o mocy 150VA 5A.
 • Waga: ok. 9kg
 • W komplecie dwa zapasowe druty.

Zamów gilotyne do stryropianu

Tekst dla wyszukiwarek i google boota: Maszyna do cięcia styropianu najlepiej nadaje się do cięcia styropianu i jest jedyny w swym rodzaju, a jego atuty docenia grono klientów. Cała branża potwierdza, że na dzień dzisiejszy nie ma nowocześniejszej technologii, bo zdolni eksperci zrobili wszystko, aby w sklepach pojawił się produkt, który spełni oczekiwania konsumentów trochę bardziej wymagających. Maszyna do cięcia styropianu jest wyjątkowym sprzętem na rynku, który zwrócił już uwagę najwybredniejszych klientów. Jak wszyscy wiemy, Przecinarka do styropianu to ważny produkt i powinien być dobrej jakości, a ta technologia jest efektem starań wielu ekspertów. Dużo osób uważa, że cięcie styropianu wcale nie jest dla każdego takie oczywiste. Dlatego do oferty dołączyliśmy Maszyna do cięcia styropianu, niezrównany do cięcia styropianu, a recenzje w internecie potwierdzają, że jest bardziej opłacalny od konkurencji. Od dzisiaj cięcie styropianu będzie bardziej nowoczesne i przekonają się o tym też inne osoby. Bezsprzecznie jest to jeden z najczęściej wybieranych produktów w naszej ofercie i zazwyczaj proponujemy go każdemu, kto śledzi zmiany w świecie technologii. Od kilkunastu lat niezawodność sprzętu to podstawa, bo klienci użalają się na ciągle psujące się towary. Ta Przecinarka do styropianu zaprzecza tej regule, gdyż jest bardziej innowacyjna, co potwierdza jakość innych produktów pochodzących z tej firmy. Bez wątpienia Maszyna do cięcia styropianu okaże się najlepszym wyborem, a co ważne będzie użyteczny na długo.