Nakładarka zaprawy

"Skrzynka murarska". Narzędzie ułatwiające w systemach Porotherm Termoton Wienerberger, itp.


Narzędzie do nakładania zaprawy Porotherm Termoton Wienerberger doskonale ułatwia i przyspiesza proces murowania ścian z pustaków ceramicznych oraz popularnych bloczków betonowych takich jak Porotherm Termoton Wienerberger. Dostępne są różne szerokości nakładarki, dostosowane do standardowych rozmiarów bloczków: 80 mm, 120 mm, 188 mm, 250 mm, 288 mm, 375 mm, 380 mm, 440 mm. Aby wybrać odpowiedni rozmiar, wystarczy wybrać go z listy rozwijanej, przy czym cena zależy od wybranego modelu.

Wymiary smart gora

Znane od dawna. Wykonane na CNC 

Narzędzie do nakładania zaprawy Porotherm Termoton Wienerberger doskonale ułatwia i przyspiesza proces murowania ścian z pustaków ceramicznych oraz popularnych bloczków betonowych takich jak Porotherm Termoton Wienerberger. Dostępne są różne szerokości nakładarki, dostosowane do standardowych rozmiarów bloczków: 80 mm, 120 mm, 188 mm, 250 mm, 288 mm, 375 mm, 380 mm, 440 mm. Aby wybrać odpowiedni rozmiar, wystarczy wybrać go z listy rozwijanej podczas dokonywania zakupu, przy czym cena zależy od wybranego rozmiarowo modelu.

Wymiary smart gora

Waże zasady użytkowania

Przygotowanie zaprawy murarskiej do bloczków ceramicznych musi być wykonane z zasadami sztuki murarskiej, i jest kluczowe. Aby osiągnąć odpowiednią konsystencję i elastyczność do odpowiedniego rozciągania zaprawy, konieczne jest użycie dodatku wapna, lub jego zamiennika. Dostępne obecnie w sprzedaży substytuty wapna, czyli "wapno w saszetkach", doskonale zastępują wapno tradycyjne. Bez dodatku wapna, lub jego zamienika, zaprawa będzie zbyt "sucha", aby dobrze się rozciągać.

*Zamówienia na nakładarkę staramy się realizować od reki, jednak z racji że jest to produkt wykonywany w różnych szerokościach, realizacja zamówienia może potrwać maksymalnie do 3 dni.

 

Nakladarka zaprawy

Maszyna do styropianu


Nakladarka zaprawy

Maszyna do styropianu


Nakladarka zaprawy

Maszyna do styropianu


Nakladarka zaprawy

Maszyna do styropianu

 


Nakladarka zaprawy


© Perfekt-System 2012 - 2024

Wszystkie zamieszczone na tej stronie materiały wideo, obrazy, opisy, instrukcje, prezentacje są własnością firmy Perfekt-System Gabriel Wrzosowski. 

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zogdy własciciela jest zabronione.