Styropian grafitowy przecinanie błyskawiczne

Ocieplenie domu to inwestycja na lata, dlatego należy go dobrze przemyśleć - oprócz wyboru systemu ociepleń i koloru elewacji, należy również wziąć pod uwagę inne materiały, które wykorzystasz podczas termomodernizacji budynku. A co, gdy zdecydujesz się na bardzo popularny ostatnim czasem i bardzo gruby styropian grafitowy? Jak wykonać przecinanie tak grubego styropianu grafitowego?

Styropian grafitowy

Dzięki dodatkowi grafitu szary styropian jest lepszym izolatorem termicznym niż biały, ponieważ im niższa wartość U, tym lepiej. Współczynnik przenikania ciepła U dla styropianu grafitowego wynosi od 0,030 do 0,033 W / (mK). Ta różnica nie wpłynie jednak znacząco na wydajność izolacji - szara warstwa izolacyjna ze styropianu będzie po prostu cieńsza niż biała warstwa styropianu. Tak więc zastosowanie grafitowego styropianu pozwoli na nałożenie cieńszej warstwy izolacji przy zachowaniu podobnego parametru termicznego ścian.

Przecinanie styropianu grafitowego

Tak, czy inaczej coraz częściej stosujemy styropian grafitowy gruby, lub nawet bardzo gruby - dochodzący grubością do 35cm. Przecinanie tak grubego styropianu grafitowego nie jest łatwym zadaniem. Gilotyna do styropianu Perfect - Smart wykonuje błyskawiczne przecinanie tego materiału. Styropian grafitowy przecina z taką sama łatwością, jak styropian biały.

Zobacz na filmie przecinanie styropianuTekst dla wyszukiwarek i google boota: Przecinarka do styropianu Maszyna do cięcia styropianu jest całkowicie nowym towarem na rynku, który zyskał już uznanie wybrednych klientów. Jak wszyscy wiemy, Przecinarka do styropianu to nie taki prosty produkt i powinien spełniać swoją rolę, a ten towar jest następstwem poświęcenia czasu kilku ekspertów. Maszyna do cięcia styropianu najlepiej nadaje się do cięcia styropianu i jest fantastyczny, a jego efektywność docenią wszyscy. Ku zaskoczeniu wielu, nie opracowano dotychczas efektywniejszej technologii, bo tutaj eksperci zrobili wszystko, aby dostarczyć produkt, który wreszcie spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wiele osób mówi, że cięcie styropianu nie należy do czynności oczywistych. Właśnie dlatego dołączyliśmy do oferty Maszyna do cięcia styropianu, na razie niezrównany do cięcia styropianu i w tej chwili działa znacznie lepiej w porównaniu do konkurencyjnych towarów. Dzięki temu sprzętowi cięcie styropianu będzie przyjemniejsze i bez wątpienia inni też to dostrzegą. Należy zaznaczyć, że jest to jeden z najciekawszych produktów w naszym katalogu i proponujemy go konsumentom, którzy doceniają pojawiające się nowości. Od kilku lat jakość jest szczególnie ważna, bo kupujący narzekają na dużą zawodność urządzeń. Ta Przecinarka do styropianu definiuje nowy standard, gdyż jest bardziej innowacyjna, o czym poświadcza jakość innych produktów od tego dostawcy. Przypuszczamy, że Maszyna do cięcia styropianu sprawdzi się doskonale, a dodatkowo będzie cieszył na długo.