Prezentacje wideo

Zapraszamy do rzucenia okiem na prezentacje wideo naszych produktów. W kazdej chwili można stąd powrócić do strony głównej, przejść do sklepu, aby zobaczyć wszystkie produkty, lub od razu do oferty oglądanego produktu. Zapraszamy!


Poniżej prezentacja najnowszej styroprzecinarki Smart.XL2

Najnowsza styroprzecinarka Smart.XL2 została wyposażona w ulepszony system blokowania ramki tnącej. Nowe elementy blokady posuwu, i ustawiania wysokości/głębokości są sprytniejsze, intuicyjne i łatwe w zastosowaniu. Znacząco przyspieszają, i uprzyjemniają obsługę, i pracę".


Poniżej prezentacja znanej od 2020 roku styroprzecinarki Smart.XL

Ta gilotyna do styropianu jest ciągle dostępna w ofercie naszego sklepu. Ciągle jest to dobry stosunek ceny do funkcjonalności. Następcą tej właśnie styroprzecinarki jest model Smart.XL2, który jest już dostępny w naszym sklepie.


Poniżej prezentacja podstawowej styroprzecinarki Smart.

Jest to najtańsza gilotyna do styropianu w naszym asortymencie. Jest to nieco dłuższa prezentacja z osobą lektora, który wyjaśnia, że nawet najtańszą gilotyną z naszej oferty można pracować skutecznie, i z zadowoleniem wykonać swoją pracę.


Prezentacja zasady działania styroprzecinarki

Dla osób, które jeszcze nie miały styczności z przecinarką do styropianu, poniższa prezentacja w kilku krokach pokazuje jak przebiegają niektóre sposoby cięcia tym urządzeniem. Prezentacja wykonana została w oparciu o model Smart.XL


Prototyp pierwszej styroprzecinarki z przed ponand 12 lat.

Rok 2011. Nasza firma działająca w branży CNC otrzymała wtedy zlecenie od pewnej firmy opracowania i wykonania partii urządzeń do cięcia styropianu. Wykonaliśmy wtedy prototyp, i został on przedstawiony zleceniodawcy. Z materiałów wideo złożyliśmy wtedy prosty film prezentacyjny, który przedstawiał ten projekt - gilotynę Smart KOMPAKT. Nie jest już produkowna, ale to właśnie ta gilotyna dała początek następnym modelom.


Prezentacja nakadarki do zaprawy murarskiej

Nakładarka do zaprawy murarskiej wykonana z wodoodpornej sklejki multiplex wycinanej na CNC. Nakładarka występuje w podstawowych szerokoścuach popularnych bloczków typu Porotherm, Wienerberger, itp. Narzędzie znakomjicie usprawnia prace murarskie na średnich i dużych obszarach. Zaprawa murarska musi być przygotowana zgodnie ze sztuką dla zaprawy murarskiej, czyli koniecznie z dodatkiem wapna, lub substytutu wapna, najlepiej z zaszetek. Tak przygotowana zaprawa ma idealną konsystencję, i pozwala na niezakłucone rościąganie po bloczkach przy pomocy tej nakładarki.


Przymiar, szablon do bicia, lub przykręcania łat dachowych

Przyrząd, który pozwala na szybkie ułożenie 4 łat dachowych w docelowym rozstawie. Po właściwym rozstawieniu przy pomocy tego przymiaru, następnym krokiem pozostaje już tylko przybicie, lub przykręcenie łat dachowych. Znakomicie usprawnia, i przyspiesza prace związane z układaniem łat dachowych. Przyrząd jest przeznaczany do łat o szerokości 6cm, i ma rozstaw 35cm, jest to rozstaw dla standardowych blachodachówek, i dla niektórych modeli dachówek. Inne rozmiary możemy wykonać na zamówienie. Wkrótce w ofercie również przyrząd regulowany.


© Perfekt-System 2012 - 2024

Wszystkie zamieszczone na tej stronie materiały wideo, obrazy, opisy, instrukcje, prezentacje są własnością firmy Perfekt-System Gabriel Wrzosowski. 

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zogdy własciciela jest zabronione.