Ekspandery do Gilotyny Smart.XL2

Ekspandery poszerzające powierzchnię blatu roboczego


Ekspandery do Gilotyny Smart.XL2 pozwalają powiększyć powierzchnię blatu gilotyny. Ekspandery są mocowane nierdzewnymi śrubami stozkowymi do gotowych otworów w blacie, i nie kolidują z materiałem podczas jego przesuwania. Konstrukcja tego dodatku umożliwia swobodne opuszczanie drutu, nawet pod kątem. Poprawia wygodę cięcia większych elementów.

Wymiary smart gora

Ekspandery jako opcja dodatkowa

Mocowane są na śruby imbusowe, od góry blatu, w którym każda styroprzecinarka Smart.XL2 posiada gotowe otwory stożkowe. Stożkowe śruby nie wystają ponad blat, i nie kolidują z przesuwanym materiałem.  

Wymiary smart gora

Opuszczanie drutu poniżej blatu

Podczas wykonywania cięć, bez względu na zakres pochylenia ramki tnącej, opuszczany drut Niezmiennie schodzi poniżej blatu, co jest ważne, aby cięcia były szybkie, i dokładne.

*Zamówienia na przedstawione ekspandery w chwili obecnej są realizowane "na zamówienie". W związku z tym realizacja zamówienia może potrwać maksymalnie do 5 dni.

 

Ekspandery do styroprzecinarki Smart.XL2

Maszyna do styropianu


Ekspandery do styroprzecinarki Smart.XL2

Maszyna do styropianu



© Perfekt-System 2012 - 2024

Wszystkie zamieszczone na tej stronie materiały wideo, obrazy, opisy, instrukcje, prezentacje są własnością firmy Perfekt-System Gabriel Wrzosowski. 

Kopiowanie i rozpowszechnianie bez zogdy własciciela jest zabronione.