Styroprzecinarka, Gilotyna do cięcia styropianu Smart - model roku 2022

Długo oczekiwana, przeprojektowana na potrzeby wynikające z podwyżek wszelkich sprzętów, i materiałów, najnowsza, najbardziej budżetowa gilotyna Smart, model roku 2022.
Urządzenie zostało przeprojektowane tak, aby stanowiło najlepszy kompromis pomiędzy inwestycją w sprzęt, a jego możliwościami. Elementy nowego modelu Smart produkowane są w nowym designie, na nowej maszynie CNC - bardziej precyzyjnie, bardziej dokładne i bardziej estetyczne. Zmieniliśmy system napinania drutu na bardziej innowacyjny. Dodaliśmy włącznik na górze ramy tnącej, dla lepszej wygody pracy, a blat roboczy zyskał nowocześniejszy wygląd. Zmieniliśmy jednostkę zasilania na nowocześniejszy, wydajniejszy i bardziej niezawodny transformator impulsowy. Nowa gilotyna Smart to nowy, lepszy standard.

Gilotyna do styropianu Smart, to przecinarka do styropianu o grubości do 25cm. Jest to maszyna do cięcia styropianu bardzo grubego (max 25cm), i jest przy tym w najniższej cenie. Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie do cięcia styropianu w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

Zamów gilotyne do stryropianu

Poniżej opisujemy nasze urządzenie do cięcia styropianu:

Gilotyna do styropianu Smart

Model "Smart", to urządzenie do cięcia styropianu, które posiada blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu twardej płyty sprawiliśmy, że nasza maszyna do cięcia styropianu ma mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności, a frezowany w blacie otwór chwytowy, dokładnie w środku ciężkości, sprawia, że urządzenie do cięcia styropianu daje się łatwo przenosić i przechowywać.

Maszyna do cięcia najczęściej wybieranego styropianu

Prezentowana gilotyna do styropianu jest przeznaczona dla inwestycji ociepeniowych, w których stosuje się maksymalnie 25 centymetrowej grubości styropian. Najczęściej jednak stosowany jest styropian od 15, do 20cm grubości, i ta styroprzecinarka sprawdza się w tym zakresie idealnie. Coraz bardziej rygorystyczne normy ociepleń sprawiają, że inwestorzy często wybierają gruby, 20 centymetrowy styropian. Nasza Maszyna do cięcia styropianu Smart przecina taki styropian ze swobodną łatwością. Często ktoś zadaje pytanie, czy przecina również styropian grafitowy? Odpowiadamy, że nasza Gilotyna do styropianu radzi sobie tak samo łatwo z każdym kolorem styropianu i nadaje się również do cięcia styroduru. Do styroduru dedykujemy jednak nasza inną przecinarkę, model Smart.MAX - dostępną w naszym sklepie.

Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale nasze urządzenie do cięcia styropianu można także ustawić  pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Omawiana maszyna do cięcia styropianu wykonuje cięcia z długości, szerokości, na ukos i pod kątem. Można przy jej pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

Gilotyna do styropianu typu "Smart"

Służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia. Prezentowana maszyna do cięcia styropianu po skończonej pracy składa się optymalnie, co ułatwia transport i przechowywanie.

gilotyna-smart-dimensions2

gilotyna-smart-dimensions1

Autorski system napinania drutu:

Przepływający przez kanthalowy drut tnący prąd elektryczny powoduje jego nagrzewanie z jednoczesnym zwiększeniem jego długości. Rozgrzany drut musi być zatem nieustanie naciągnięty. Nasze urządzenie do cięcia styropianu posiada oryginalny, autorski system napinania drutu z długą i mocną sprężyną, która oferuje bardzo długi zakres kompensacji, zachowując mocny naciąg drutu, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

gilotyna-smart-napinanie

Wysokiej jakości detale, produkowane na własnych maszynach CNC

Nasza Gilotyna do styropianu Smart w odróżnieniu do "garażowych konstrukcji", nie jest produkowana z części kupionych w markecie, i starych szaf. Wszystkie elementy i części naszego urządzenia wykonujemy sami, na własnych maszynach CNC, zgodnie z posiadaną dokumentacją techniczną, co pozwala nam na zapewnienie, że urządzenie spełnia wymogi CE.

elementy CNC

Włącznik zasilania drutu umieszczony na ramie urządzenia.

Dla lepszej wygody pracy włącznik grzania drutu został umieszczony na górnym profilu ramy tnącej. Po włączeniu można prowadzić przecinanie styropianu bez dodatkowego angażowania rąk.

gilotyna-smart-wlacznik

Gilotyna do cięcia styropianu typu "Smart"

Przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie wykonywać cięcie styropianu i styroduru, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

Gilotyna do cięcia styropianu

Cięcie styropianu w skos i prostopadłe:

Cięcie styropianu w skos odbywa się równie łatwo jak w przypadku cięcia prostopadłego. Maszyna do cięcia styropianu posiada ustawną ramę tnącą, którą można ustawić pod takim kątem, i w takim zakresie, w jakim będzie to potrzebne do wykonania cięcia płyty.

Gilotyna do styropianu

Kompaktowa budowa Gilotyny do styropianu

Konstrukcja naszego urządzenia do cięcia styropianu  pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do pracy, a nieduża waga, bo tylko 6kg pozwala na dużą mobilność i umożliwia korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie trzeba rozkładać i rozwijać dodatkowych kabli i zewnętrznych transformatorów. Nowoczesny transformator impulsowy wyposażony jest w zabezpieczenia, chroniące go przed zwarciem i przeciążeniami.
gilotyna-smart-bok1Każde urządzenie pakujemy pewnie

Każda maszyna do cięcia styropianu jest pakowana w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. W komplecie z gilotyną do styropianu znajduje się transformator impulsowy, dodatkowy zapasowy drut, oraz instrukcja obsługi.

Zamówienia złożone do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia kurierem DPD. Koszt wysyłki to zawsze 29zł. Następnego dnia Gilotyna jest u Ciebie -  Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.

Gilotyna do styropianu

Parametry techniczne gilotyny do styropianu Smart

  • Szerokość ciętego materiału: 110cm

  • Wysokość ciętego materiału: 25cm

  • Szerokość urządzenia: 25cm

  • Długość urządzenia: 125cm

  • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna

  • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.

  • Urządzenie zasilane jest dedykowanym, bezpiecznym transformatorem, oferującym napięcie 24V o mocy 150VA 5A.

  • Waga: ok. 6kg

  • W komplecie dodatkowy zapasowy drut.

Kliknij poniższy przycisk, i przejdziesz do oferty!

Zamów gilotyne do stryropianu