Styroprzecinarka, Gilotyna do cięcia styropianu Smart - model roku 2020

Długo oczekiwana, od dawna zapowiadana, najnowsza gilotyna Smart, model roku 2020.
Urządzenie zostało przeprojektowane prawie od nowa, a wszystkie elementy produkowane są w nowym designie, na nowej maszynie CNC - bardziej precyzyjnie, bardziej dokładne i bardziej estetyczne. Zmieniliśmy system napinania drutu na bardziej innowacyjny. Dodaliśmy włącznik na górze ramy tnącej, dla lepszej wygody pracy, a blat roboczy zyskał nowocześniejszy wygląd. Zmieniliśmy jednostkę zasilania na nowocześniejszy, wydajniejszy i bardziej niezawodny transformator impulsowy. Nowa gilotyna Smart to nowy, lepszy standard.

Gilotyna do styropianu Smart, to przecinarka do styropianu o grubości do 35cm. Jest to maszyna do cięcia styropianu bardzo grubego (max 35cm), i jest przy tym w najniższej cenie. Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie do cięcia styropianu w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

Zamów gilotyne do stryropianu

Gilotyna do styropianu

Poniżej opisujemy nasze urządzenie do cięcia styropianu:

Gilotyna do styropianu od Perfekt-System

Model "Smart", to urządzenie do cięcia styropianu, które posiada blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu twardej płyty sprawiliśmy, że nasza maszyna do cięcia styropianu ma mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności, a frezowane w blacie otwory chwytowe, dokładnie w środku ciężkości sprawiają, że urządzenie do cięcia styropianu daje się łatwo przenosić i przechowywać.

gilotyna do cięcia styropianu

Maszyna do cięcia styropianu o dużej grubości

Prezentowana gilotyna do styropianu jest jedną z niewielu na rynku, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Coraz bardziej rygorystyczne normy ociepleń sprawiają, że inwestorzy często wybierają bardzo gruby styropian. Nasza Maszyna do cięcia styropianu Smart radzi sobie z każdym rodzajem styropianu. Często ktoś zadaje pytanie, czy przecina również styropian grafitowy? Odpowiadamy, że nasza Gilotyna do styropianu radzi sobie tak samo łatwo z każdym kolorem styropianu i nadaje się również do cięcia styroduru. Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale nasze urządzenie do cięcia styropianu można także ustawić  pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Omawiana maszyna do cięcia styropianu wykonuje cięcia z długości, szerokości, na ukos i pod kątem. Można przy jej pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

gilotyna do styropianu

Gilotyna do styropianu typu "Smart"

Służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia. Prezentowana maszyna do cięcia styropianu po skończonej pracy składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją urządzenia co ułatwia transport i przechowywanie.

gilotyna do styropianu

Autorski system napinania drutu:

Przepływający przez kanthalowy drut tnący prąd elektryczny powoduje jego nagrzewanie z jednoczesnym zwiększeniem jego długości. Rozgrzany drut musi być zatem nieustanie naciągnięty. Nasze urządzenie do cięcia styropianu posiada oryginalny, autorski system napinania drutu z długą i mocną sprężyną, która oferuje bardzo długi zakres kompensacji, zachowując mocny naciąg drutu, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

Gilotyna do styropianu

Wysokiej jakości detale, produkowane na własnych maszynach CNC

Nasza Gilotyna do styropianu w odróżnieniu do innych "tanich" produktów nie jest produkowana z gotowych części kupionych w markecie budowlanym. Wszystkie elementy i części naszego urządzenia wykonujemy sami, na własnych maszynach CNC.

elementy CNC

Włącznik zasilania drutu umieszczony na ramie urządzenia.

Dla lepszej wygody pracy włącznik grzania drutu został umieszczony na górnym profilu ramy tnącej. Po włączeniu można prowadzić przecinanie styropianu bez dodatkowego angażowania rąk.

włącznik zasilania

Gilotyna do cięcia styropianu typu "Smart"

Przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie wykonywać cięcie styropianu i styroduru, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

Gilotyna do cięcia styropianu

Cięcie styropianu w skos i prostopadłe:

Cięcie styropianu w skos odbywa się równie łatwo jak w przypadku cięcia prostopadłego. Maszyna do cięcia styropianu posiada ustawną ramę tnącą, którą można ustawić pod takim kątem, i w takim zakresie, w jakim będzie to potrzebne do wykonania cięcia płyty.

Gilotyna do styropianu

Cięcie styropianu w klin:

Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy także ustalać kąt dla cięcia po skosie w tzw "klin", natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę urządzenia do cięcia styropianu bez angażowania rąk.

Gilotyna do styropianu

Kompaktowa budowa Gilotyny do styropianu

Konstrukcja naszego urządzenia do cięcia styropianu  pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do pracy, a nieduża waga, bo tylko 8kg pozwala na dużą mobilność i umożliwia korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie trzeba rozkładać i rozwijać dodatkowych kabli i zewnętrznych transformatorów. Nowoczesny transformator impulsowy wyposażony jest w zabezpieczenia, chroniące go przed zwarciem i przeciążeniami.
Gilotyna do styropianu

Każde urządzenie pakujemy pewnie

Każda maszyna do cięcia styropianu jest pakowana w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. W komplecie z gilotyną do styropianu znajduje się transformator impulsowy, dwa zapasowe druty oraz instrukcja obsługi.

zestaw do wysylki

zestaw do sysylki 2

Zamówienia złożone do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia kurierem DPD. Koszt wysyłki to zawsze 26zł. Następnego dnia Gilotyna jest u Ciebie -  Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.

Gilotyna do styropianu

Parametry techniczne gilotyny do styropianu Smart

  • Szerokość ciętego materiału: 113cm

  • Wysokość ciętego materiału: 35cm

  • Szerokość urządzenia: 35cm

  • Długość urządzenia: 125cm

  • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna

  • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.

  • Urządzenie zasilane jest dedykowanym, bezpiecznym transformatorem, oferującym napięcie 24V o mocy 150VA 5A.

  • Waga: ok. 8kg

  • W komplecie dwa zapasowe druty.

Zamów gilotyne do stryropianu

Tekst dla wyszukiwarek i google boota: Gilotyna do cięcia styropianu jest przeznaczony do cięcia styropianu i jest rewelacyjny, a jego efektywność docenią wszyscy. Cała branża potwierdza, że nie ma obecnie skuteczniejszej technologii, bo tutaj eksperci zrobili wszystko, by dać nam produkt zaprojektowany i opracowany z myślą o świadomych konsumentach. Gilotyna do cięcia styropianu jest zupełnie innowacyjnym sprzętem na polskim rynku, który zyskał już uznanie pierwszych klientów. Wszyscy wiemy, że Urządzenie do cięcia styropianu to produkt dla wielu istotny i powinien być dobrej jakości, dlatego pojawiła się oferta, która zdecydowanie odróżnia się od innych. Wszak cięcie styropianu obchodzi niemal wszystkich, więc może warto sprawić, by było ono nowoczesne i nie wiązało się z wysoką ceną. Dlatego w naszej ofercie pojawił się Gilotyna do cięcia styropianu, który wyjątkowo sprawdzi się do cięcia styropianu, a recenzje w sieci potwierdzają - działa lepiej niż konkurencja. Za sprawą tej technologii cięcie styropianu będzie przyjemniejsze i bez wątpienia dostrzegą to również inni. Wszak jest to jeden z bardziej oryginalnych towarów w naszym sklepie i polecany jest konsumentom, którzy śledzą pojawiające się innowacje. Obecnie jakość ma szczególne znaczenie, bo konsumenci skarżą się na większą wadliwość. Opisywana powyżej Urządzenie do cięcia styropianu będzie atrakcyjna niemalże dla każdego, bo jest zupełnie nową technologią, co potwierdza renoma innych sprzętów tej marki. Mamy nadzieję, że Gilotyna do cięcia styropianu zaspokoi Twoje potrzeby, a dodatkowo będzie cieszył na długo.