Gilotyna do cięcia styropianu Smart

Model Smart, to przecinarka do styropianu o grubości do 35cm. Jest to maszyna do cięcia styropianu bardzo grubego (max 35cm), i jest przy tym w najniższej cenie. Jest to produkt, który wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie do cięcia styropianu w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją. To sezonowa okazja i przemyślana oferta!

Możesz kupić taniej bez VAT, lub z pełnym VAT - wybierz ofertę:

Gilotyna do styropianu Smart
w promocji "Taniej bez VAT" za 699zł

Gilotyna do styropianu Smart
 z pełnym VAT za 799zł (649zł netto)

Gilotyna do styropianu

Poniżej opisujemy nasze urządzenie do cięcia styropianu:

Gilotyna do styropianu od Perfekt-System

Model "Smart", to urządzenie do cięcia styropianu, które posiada blat roboczy, wykonany z płyty MULTIPLEX o laminowanej powierzchni, dzięki której praca z materiałem na urządzeniu przebiega wygodnie i lekko. Dzięki zastosowaniu twardej płyty sprawiliśmy, że nasza maszyna do cięcia styropianu ma mniejszą wagę przy zachowaniu wymaganej sztywności, a frezowane w blacie otwory chwytowe, dokładnie w środku ciężkości sprawiają, że urządzenie do cięcia styropianu daje się łatwo przenosić i przechowywać.

gilotyna do cięcia styropianu

Maszyna do cięcia styropianu o dużej grubości

Prezentowana gilotyna do styropianu jest jedną z niewielu na rynku, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Coraz bardziej rygorystyczne normy ociepleń sprawiają, że inwestorzy często wybierają bardzo gruby styropian. Nasza Maszyna do cięcia styropianu Smart radzi sobie z każdym rodzajem styropianu. Często ktoś zadaje pytanie, czy przecina również styropian grafitowy? Odpowiadamy, że nasza Gilotyna do styropianu radzi sobie tak samo łatwo z każdym kolorem styropianu i nadaje się również do cięcia styroduru. Najczęściej stosuje się cięcie prostopadłe, ale nasze urządzenie do cięcia styropianu można także ustawić  pod dowolnym kątem do ciętego materiału, ustalając go według własnych potrzeb i wymagań. Omawiana maszyna do cięcia styropianu wykonuje cięcia z długości, szerokości, na ukos i pod kątem. Można przy jej pomocy wycinać również wcięcia i frezy.

gilotyna do styropianu

Gilotyna do styropianu typu "Smart"

Służy przede wszystkim do wykonywania dokładnych i szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia. Prezentowana maszyna do cięcia styropianu po skończonej pracy składa się optymalnie, a transformator nie koliduje z konstrukcją urządzenia co ułatwia transport i przechowywanie.

gilotyna do styropianu

Gilotyna do cięcia styropianu typu "Smart"

Przeznaczona jest dla profesjonalistów, którzy potrzebują po prostu szybko i precyzyjnie wykonywać cięcie styropianu i styroduru, aby szybko wykonać swoje zlecenie, nie przepłacając przy tym niepotrzebnie.

Gilotyna do cięcia styropianu

Cięcie styropianu w skos i prostopadłe:

Cięcie styropianu w skos odbywa się równie łatwo jak w przypadku cięcia prostopadłego. Maszyna do cięcia styropianu posiada ustawną ramę tnącą, którą można ustawić pod takim kątem, i w takim zakresie, w jakim będzie to potrzebne do wykonania cięcia płyty.

Gilotyna do styropianu

Cięcie styropianu w klin:

Dzięki prowadnicy z miarką umieszczoną na blacie możemy także ustalać kąt dla cięcia po skosie w tzw "klin", natomiast włącznik umieszczony na transformatorze pozwala na pracę urządzenia do cięcia styropianu bez angażowania rąk.

Gilotyna do styropianu

Przecinarka do styropianu Smart to lepszy naciąg drutu:

Przepływający przez kanthalowy drut tnący prąd elektryczny powoduje jego nagrzewanie, ale również jednoczesne rozszerzanie metalu, skutkujące zmianą długości drutu. Rozgrzany drut staje się zatem dłuższy. Nasze urządzenie do cięcia styropianu Dzięki posiada przemyślany system napinania drutu z długą i przez to mocną sprężyną, która oferuje bardzo długi zakres kompensacji drutu, i zachowuje mocny naciąg, który nie słabnie nawet podczas długotrwałego nagrzewania.

Gilotyna do styropianu

Kompaktowa budowa Gilotyny do styropianu

Konstrukcja naszego urządzenia do cięcia styropianu  pozwala błyskawicznie przygotować urządzenie do pracy, a nieduża waga, bo tylko 9kg pozwala na dużą mobilność i umożliwia korzystać z urządzenia mając je zawsze pod ręką, nawet na wąskim rusztowaniu. Urządzenie wystarczy podłączyć do źródła prądu - nie trzeba rozkładać i rozwijać dodatkowych kabli i zewnętrznych transformatorów. Transformator wyposażony jest dodatkowo w bezpiecznik, chroniący go przed zwarciem i przeciążeniami.
Gilotyna do styropianu

Każde urządzenie pakujemy pewnie

Każda maszyna do cięcia styropianu jest pakowana w mocny i twardy karton z grubej, 5-cio warstwowej tektury. Zamówienia złożone do godz 12:00 wysyłamy tego samego dnia kurierem DPD. Koszt wysyłki to zawsze 26zł. Następnego dnia Gilotyna jest u Ciebie -  Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą.Gilotyna do styropianu

Parametry techniczne gilotyny do styropianu Smart

  • Szerokość ciętego materiału: 113cm

  • Wysokość ciętego materiału: 35cm

  • Szerokość urządzenia: 35cm

  • Długość urządzenia: 125cm

  • Materiał: aluminium, płyta typu MULTIPLEX wodoodporna

  • Miary i naklejki: poliestrowe, odporne na wodę i ścieranie.

  • Urządzenie zasilane jest dedykowanym, bezpiecznym transformatorem, oferującym napięcie 24V o mocy 160VA.

  • Waga: ok. 9kg

  • W komplecie dwa zapasowe druty.

Możesz kupić taniej bez VAT, lub z pełnym VAT - wybierz ofertę:

Gilotyna do styropianu Smart
w promocji "Taniej bez VAT" za 699zł

Gilotyna do styropianu Smart
 z pełnym VAT za 799zł (649zł netto)