Gilotyna do styropianu Smart.XL

Urządzenie do cięcia styropianu

Gilotyna do cięcia styropianu Perfect model "Smart.XL" To przecinarka, która wychodzi na przeciw oczekiwaniom klientów; Doskonałe i niezawodne urządzenie w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją.

smart.xl

Zamów z dostawą na jutro

W kilku krokach, bez rejestracji, najszybciej! Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia (dni robocze). Gilotyna jest u Ciebie w dniu następnym. Koszt wysyłki to 26zł, Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą. Taniej nie znajdziesz urządzenia w takiej klasie! Promocja "Taniej bez VAT" trwa do wyczerpania limitu zwolnienia. Spiesz się!

Zamów na jutro

Zamów przez telefon

Jeśli nie wolisz złożyć zamówienie telefonicznie,
kliknij przycisk poniżej i zadzwoń.

Pracujemy Pon. - Ptk.

od 8:00 do 16:00

537 300 424

Szybkie cięcie

Maksymalna wydajność przy minimalnej obsłudze! Gilotyna do styropianu Smart.XL służy przede wszystkim do wykonywania szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia.

Cięcie styropianu

Gilotyna wykonuje precyzyjne cięcie styropianu. Rozgrzany Kanthalowy drut tnący zatapia się w styropianie bez najmniejszego trudu, dając bardzo dokładne cięcie bez pyłu i śmiecenia. Gilotyna Smart.XL posiada dodatkową opcję cięcia płyt z grubości.

Cięcie styroduru

Technika przecinania rozgrzanym drutem Kanthalowym sprawia, że podobnie jak w przypadku styropianu, urządzenie do cięcia styropianu Smart z identyczną łatwością radzi sobie z przecinaniem styroduru.

Przecinarka

Przetnij najgrubszy styropian! Prezentowana maszynka do cięcia styropianu jest jedną z niewielu na rynku przecinarek, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Jeśli sam ocieplasz swój dom stosując popularny ostatnio styropian grafitowy ponad 30cm - ta gilotyna jest dla Ciebie.

Zobacz film z Gilotyną do styropianu Smart.XL


Wymiary smart gora

Kompaktowy projekt

Gilotyna do styropianu Smart.XL to autorski projekt i przemyślana konstrukcja. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom powstało urządzenie uniwersalne, funkcjonalne i estetyczne, nie kosztujące przy tym niezrozumiale drogo, jak w przypadku innych spotykanych konstrukcji, często dość archaicznych.


Karta techniczna PDF

Wymiary smart przod

Maksymalna użyteczność

Coraz częściej przy ocieplaniu domków stosuje się styropian o grubości nawet 35cm. Wiele nawet droższych urządzeń nie oferuje możliwości przecięcia płyty o grubości 35cm. Gilotyna Smart.XL przy swoich kommpaktowych rozmiarach przecina tak gruby styropian bez problemu. To najlepszy stosunek ceny, do użyteczności.


Instrukcja obsługi PDF

Perfekt-System urządzenia do cięcia styropianu

Zobacz nasze pozostałe modele i zapoznaj się z pełna ofertą:


Model Smart

Najtańsza
- Kompaktowa konstrukcja.
- Najniższa cena.
- Najczęściej kupowana.

Zobacz

Model Smart.MAX

Największa
- Dedykowana do Styroduru
- Możliwość cięcia z grubości.
- Kompaktowa konstrukcja.

Zobacz

Części zamienne

Stała dostępność
- Zapasowe druty Kanthal
- Ramy tnące, prowadnice
- Transformatory

Zobacz

Gwarancja i serwis

7 lat na rynku
- Realizacja Dor-to-Dor
- Uczciwe ceny serwisu
- Rzetelność

537 300 424


Systemy cięcia styropianu

Perfekt-System.
58-500 Jelenia Góra,
NIP 6111278078
Tel: 537 300 424

Social

Gilotyna do styropianu

...

Cena producenta

Prezentowane tutaj Gilotyny do styropianu są oferowane w cenie producenta. Możesz je znaleźć w innych sklepach w internecie, i w niektórych stacjonarnych, ale już w wyższej cenie.
...

Oznaczenie CE / WE

Firma Perfekt-System posiada Operat Techniczny wydany przez Naczelną Organizację Techniczną w zakresie badania firmy względem oceny produkcji : maszyn, części maszyn i urządzeń do wbudowania w inne maszyny, zgodnie z przepisami UE wg:
- Dyrektywy maszynowej /MAD/2006/42/WE
- Dyrektywy niskonapięciowej (LVD)2006/95/WE
- MG 21.08.2007/Dz. U. Nr 155po.1089
- Dyrektywy kompatybilności elektromagnetycznej:
- (EMC) 2004/108/WE
- Dz.U. nr 82 poz. 556 Roz. MG z 21.10.2008 (Dz. U.Nr 199 poz.1228)
- Zasadnicze wymagania dla maszyn.
Cel badania: stwierdzenie możliwości wystawiania przez firmę: Deklaracji zgodności, stosowania oznakowania WE/CE

Maszyna do cięcia styropianu

Jesteśmy producentem przedstawionych urządzeń. Projekty są naszą wyłączną własnością.

Produkujemy głównie dla zagranicznych firm handlowych działających w przemyśle produkcji i hurtowej sprzedaży styropianu i systemów dociepleń, dla których wykonujemy urządzenia pod ich logiem i marką. W naszym sklepie internetowym oferujemy te same produkty w naszej własnej marce.