Gilotyna do styropianu Smart

Maszynka do cięcia styropianu

Gilotyna do cięcia styropianu Smart to maszyna do cięcia styropianu, która wychodzi na przeciw potrzebom klientów; Znakomite i niezawodne urządzenie w najlepszej cenie, na które może pozwolić sobie każdy przedsiębiorca i wykonawca ociepleń. Nie przepłacaj i nie kupuj z drugiej ręki - kup nowe z gwarancją.

Smart

Zamów z dostawą na jutro

W kilku krokach, bez rejestracji, najszybciej! Zamówienia złożone do godz. 12:00 wysyłamy tego samego dnia (dni robocze). Gilotyna jest u Ciebie w dniu następnym. Koszt wysyłki to 26zł, Płacisz u kuriera gotówką, lub kartą. Taniej nie znajdziesz urządzenia w takiej klasie! Promocja "Taniej bez VAT" trwa do wyczerpania limitu zwolnienia. Spiesz się!

Zamów na jutro

Zamów przez telefon

Jeśli nie wolisz złożyć zamówienie telefonicznie,
kliknij przycisk poniżej i zadzwoń.

Pracujemy Pon. - Ptk.

od 8:00 do 16:00

537 300 424

Szybkie cięcie

Maksymalna wydajność przy minimalnej obsłudze! Gilotyna do styropianu Smart służy przede wszystkim do wykonywania szybkich cięć płyt styropianowych podczas prac ociepleniowych budynków, bez zbędnego ustawiania, skręcania i regulowania urządzenia.

Cięcie styropianu

Gilotyna wykonuje precyzyjne cięcie styropianu. Rozgrzany Kanthalowy drut tnący zatapia się w płycie styropianu bez najmniejszego trudu, dając dokładne i róne cięcie bez pyłu i śmiecenia.

Cięcie styroduru

Technika przecinania rozgrzanym drutem Kanthalowym sprawia, że tak, jak w przypadku styropianu, maszyna do cięcia styropianu Smart z dokłądnie taką samą łatwością radzi sobie z przecinaniem styroduru.

Przecinarka

Przecinaj najgrubsze płyty! Przedstawiona maszyna do cięcia styropianu jest jedną z nielicznych na rynku przecinarek, która jest w stanie przeciąć styropian o grubości do 35cm! Jeśli ocieplasz swój dom samodzielnie stosując często popularny styropian grafitowy 25 - 35cm - ta gilotyna jest dla Ciebie.

Wymiary smart gora

Kompaktowy projekt

Gilotyna do styropianu Smart to projekt autorski, Przemyślana konstrukcja i fukcje. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom powstało urządzenie funkcjonalne, uniwersalne i estetyczne, któe nie kosztuje przy tym niezrozumiale drogo, jak wiele innych, często dość archaicznych konstrukcji spotykanych w sprzedaży.


Karta techniczna PDF

Wymiary smart przod

Maksymalna użyteczność

Coraz częściej przy budowie domków stosuje się styropian o grubości nawet 35cm. Wiele nawet droższych maszyn nie daje możliwości przecięcia styropianu o grubości 35cm. Gilotyna Smart przy zachowując kommpaktowe rozmiary przecina tak gruby styropian z łatwością. To najlepszy stosunek ceny, do użyteczności.


Instrukcja obsługi PDF

Perfekt-System urządzenia do cięcia styropianu

Zobacz nasze pozostałe modele i zapoznaj się z pełna ofertą:


Model Smart.XL

Uniwersalna
- Kompaktowa konstrukcja.
- Możliwość cięcia z grubości.
- Najlepsza uniwersalność.

Zobacz

Model Smart.MAX

Największa
- Dedykowana do Styroduru
- Możliwość cięcia z grubości.
- Kompaktowa konstrukcja.

Zobacz

Części zamienne

Stała dostępność
- Zapasowe druty Kanthal
- Ramy tnące, prowadnice
- Transformatory

Zobacz

Gwarancja i serwis

7 lat na rynku
- Realizacja Dor-to-Dor
- Uczciwe ceny serwisu
- Rzetelność

537 300 424


Systemy cięcia styropianu

Perfekt-System.
58-500 Jelenia Góra,
NIP 6111278078
Tel: 537 300 424

Social

Gilotyna do styropianu

...

Cena producenta

Prezentowane tutaj Gilotyny do styropianu są oferowane w cenie producenta. Możesz je znaleźć w innych sklepach w internecie, i w niektórych stacjonarnych, ale już w wyższej cenie.
...

Oznaczenie CE / WE

Firma Perfekt-System posiada Operat Techniczny wydany przez Naczelną Organizację Techniczną w zakresie badania firmy względem oceny produkcji : maszyn, części maszyn i urządzeń do wbudowania w inne maszyny, zgodnie z przepisami UE wg:
- Dyrektywy maszynowej /MAD/2006/42/WE
- Dyrektywy niskonapięciowej (LVD)2006/95/WE
- MG 21.08.2007/Dz. U. Nr 155po.1089
- Dyrektywy kompatybilności elektromagnetycznej:
- (EMC) 2004/108/WE
- Dz.U. nr 82 poz. 556 Roz. MG z 21.10.2008 (Dz. U.Nr 199 poz.1228)
- Zasadnicze wymagania dla maszyn.
Cel badania: stwierdzenie możliwości wystawiania przez firmę: Deklaracji zgodności, stosowania oznakowania WE/CE

Maszyna do cięcia styropianu

Jesteśmy producentem przedstawionych urządzeń. Projekty są naszą wyłączną własnością.

Produkujemy głównie dla zagranicznych firm handlowych działających w przemyśle produkcji i hurtowej sprzedaży styropianu i systemów dociepleń, dla których wykonujemy urządzenia pod ich logiem i marką. W naszym sklepie internetowym oferujemy te same produkty w naszej własnej marce.