Jesteśmy producentem przedstawionych urządzeń.  Projekty są naszą wyłączną własnością. Produkujemy głównie dla zagranicznych firm handlowych działających w przemyśle produkcji i sprzedaży  styropianu i systemów dociepleń, dla których wykonujemy urządzenia pod ich logiem i marką. W naszym sklepie internetowym oferujemy te same produkty w naszej własnej marce.  W celu zaoferowania najlepszej ceny, działamy jak wiele innych firm, zmniejszając koszty produkcji i obsługi do niezbędnego minimum. Sklep Internetowy, w którym większość pracy wykonuje komputer ma na celu łatwe i szybkie realizowanie zamówień przy minimalnym nakładzie pracy człowieka, dzięki temu zamawiane produkty są najtańsze w swojej klasie.
Zamówienia złożone w sklepie są przyjmowane 24 godziny na dobę, i realizowane w pierwszej kolejności ponieważ większość czynności obsługi, takie jak etykiety adresowe i faktury, zlecenia odbiorów kurierskich wykonywane są automatycznie przez system sklepu. Zamówienia złożone do godziny 12:00 wysyłane są tego samego dnia.

Obsługa telefoniczna możliwa jest w godz. 10:00 do 15:00. Realizacja takich zamówień w zależności od obciążenia pracą może potrwać o jeden dzień dłużej.
Zamówienia wysyłane są tylko w dni robocze.